Dlaczego my?

Cykl Kolba - grafika

O FIRMIE

Firma Human Access została założona przez grupę osób dla których rozwój stanowi podstawę osiągnięcia sukcesu i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym. Jesteśmy przekonani, że każda osoba czy organizacja może się zmieniać, rozwijać a przez to lepiej funkcjonować. Chcemy się również dzielić doświadczeniem oraz przenosić na nasz grunt najlepsze praktyki stosowane w innych krajach. Nasze szkolenia są prowadzone przede wszystkim metodami aktywnymi, w których uczestnicy na „własnej skórze” mają okazję doświadczyć wpływu nowych rozwiązań i zastanowić się jak wykorzystać je w praktyce.

Nasi trenerzy i doradcy posiadają doświadczenie w następujących obszarach:
– biznes
– zarządzanie
– sprzedaż
– psychologia
– finanse
– marketing
– HR
– coaching i doradztwo indywidualne

MISJA

Naszą misją jest wspieranie osób i organizacji w drodze do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego poprzez nabywanie nowych oraz rozwój już posiadanych kompetencji.

WIZJA

Nasza wizja opiera się na popularyzacji i rozwoju nowoczesnych i efektywnych metod zarządzania na rynku polskim. Wspomagamy Klientów w procesie zarządzania poprzez szkolenia, coaching, weryfikację i dobór kadry, dostarczanie informacji, analiz i wniosków z przeprowadzonych audytów organizacyjnych oraz promocję konkretnych rozwiązań.

STOSUNEK DO KLIENTA

Sukces klienta jest dla nas naprawdę ważny! Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu i proponujemy rozwiązania, które uwzględniają specyfikę Klienta oraz charakterystyczne dla niego problemy. W trakcie trwania projektu cały czas pozostajemy w kontakcie z Klientem i analizujemy postęp aby w razie potrzeby wprowadzać na bieżąco konieczne modyfikacje. Po zakończeniu projektu pozostajemy w kontakcie i monitorujemy rozwój organizacji Klienta.

KOMPLEKSOWOŚĆ OFERTY

Naszą ofertę w odróżnieniu od propozycji innych firm charakteryzuje niezwykła złożoność. Oferujemy usługi, które nawzajem się uzupełniają. Klient ma możliwość wyboru usługi w zależności od etapu na jakim znajduje się jego organizacja, może również zamówić pakiet następujących po sobie usług. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko szkoleniowcy i trenerzy ale również praktycy – ciągle pracujący w organizacjach i podsuwający najlepsze rozwiązania.

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół  stanowią specjaliści posiadający nie tylko teoretyczne przygotowanie ale rzeczywiste doświadczenie zdobyte w praktyce. Współpracują z nami osoby zarządzające zespołami, managerowie sprzedaży, specjaliści ds. HR odpowiedzialni za projekty na międzynarodową skalę, współpracujący z firmami z całego świata. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze propozycje w realny sposób przełożą się na rozwój Waszej firmy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress