Trenerzy PQC

PBC

Anna Łuczak

Funkcje w PQC:

Trener, psycholog

O mnie:

Ludzie - obserwowanie ich, poznawanie, towarzyszenie w samopoznaniu, we wzmacnianiu, w zdobywaniu nowych umiejętności, w budowaniu relacji, w szeroko pojętym rozwoju – to obszar, który stanowi sens zawodu, który wybrałam i mam niebywałe szczęście praktykować na co dzień. Dlatego nie wyobrażam sobie pracy innej niż praca z ludźmi. Prywatnie jestem mamą siedmiolatka i staram się jak mogę, choć po części, patrzeć na świat jego nienasyconymi, niezmiennie pełnymi ciekawości oczami.


Wykształcenie:

- trener metodologii SET Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET
(szkolenia: SET® Elementary, SET® Training System, SET® Bussines Support, SET® Interpersonal Skills Training);
- magister psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, specjalność: psychologia menedżerska;
- studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu ukończone w Instytucie Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie;
- Certyfikat LCCI English for Business

Ukończone kursy:

- Wybrane aspekty poradnictwa kariery - Centrum Pedagogiki I Psychologii Politechniki Krakowskiej;
- Organizacja pracy i zarządzania czasem w instytucjach publicznych
- Rozwiązywanie konfliktów i budowanie zespołu
- Kontakt z osobami po wydarzeniach traumatycznych oraz radzenie sobie ze stresem, zarządzanie stresem zorganizowane
- Projekt szkoleniowy SET Business Support
- Terapia krótkoterminowa
- Warsztaty szkoleniowe w zakresie przeciwdziałania patologiom w postaci zjawisk przemocowych w środowisku służby i pracy (m.in. mobbing, molestowanie, dyskryminacja)
- Interwencja kryzysowa. Pomoc psychologiczna w sytuacjach kryzysowych
- Znajomość mechanizmów działania stresu w pracy, diagnostyki przyczyn stresu i jego procesu, strategii zwalczania stresu i technik łagodzenia.

Doświadczenie zawodowe:

Od 2004 roku pracuję jako psycholog. Wtedy właśnie rozpoczęłam pracę w Wojskowej Pracowni Psychologicznej w Kielcach, gdzie od półtora roku zajmuję stanowisko kierownika. W tym czasie zdobyłam doświadczenie i biegłość w indywidualnej diagnozie psychologicznej W ciągu tych lat pracowałam również jako asystent działu szkoleń, psycholog, doradca zawodowy, trener. Współpracowałam przy licznych projektach finansowanych przez EFS, z firmami takimi jak:
Lechaa Consulting Sp.z o.o., Biuro Doradztwa Personalnego „Consultor” Sp. z o.o., Świętokrzyskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa. Do moich obowiązków należała diagnoza indywidualnych predyspozycji osobowościowych i zawodowych, przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych, Przeprowadzenie indywidualnych rozmów doradczych; autorskie opracowywanie konspektu i przeprowadzanie warsztatów aktywizujących, motywacyjnych, integrujących oraz warsztatów z zakresu aktywnych metod poszukiwania pracy Jako psycholog znam, mogę i potrafię wykorzystywać wszelkie testy psychologiczne oraz interpretować ich wyniki.

Specjalizacja trenerska:

- komunikacja interpersonalna
- trening integracyjny
- budowanie motywacji
- stres
- rozwiązywanie konfliktów
- asertywność
- inteligencja emocjonalna
- zarządzanie sobą w czasieFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress