Trenerzy PQC

PBC

Daniel Melerowicz

Funkcje w PQC:

Manager ds. projektów szkoleniowych, trener, coach, psycholog

O mnie:

Energia grupy, wymiana poglądów, wspólne rozwiązywanie problemów – tą część mojej pracy lubię najbardziej!
Moim celem podczas współpracy z organizacjami jest popularyzowanie i rozwój nowoczesnych i efektywnych metod zarządzania na rynku polskim. W pracy indywidualnej staram się pomagać pracującym ze mną osobom w rozwijaniu ich potencjału i towarzyszyć w stawaniu się „sobą”.
Prywatnie fascynuje mnie w człowieku coś co nazywam „podobieństwem w różnorodności”. Podczas licznych podróży zrozumiałem że mimo odmienności kultur, języków czy stopnia zamożności na pewnym poziomie wszyscy mamy takie same potrzeby i marzenia.

Wykształcenie:

- Coach ICF (International Coaching Federation) – w trakcie akredytacji
- certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Meritum, gdzie zdobył tytuł Trenera na poziomie 5 EQF (European Qualification Framework – Starszy Trener),
- magister psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
- dyplom filologii angielskiej oraz filologii rosyjskiej uzyskany w Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
- Kształcił się na AIPE – Australian Institute of Professional Education w Sydney (Australia) na kierunku HR Management.

Ukończone kursy:

- Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – w trakcie
- Sytuacje trudne i kryzysowe w pracy z beneficjentami Centrów Integracji Społecznej
- Praca z trudnym klientem – osobą stosującą przemoc
- Efektywna promocja i działania marketingowe
- Zarządzanie firmą
- Biznes plan i sporządzanie wniosków o dofinansowanie
- Kierowanie Zespołem
- Sztuka Skutecznego Marketingu
- Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
- NLP. Perswazja w biznesie
- Personnel Practise (Zarządzanie Personelem) – Londyn, Wielka Brytania
- Best Practice Recruitment (Rekrutacja) – Londyn, Wielka Brytania

Doświadczenie zawodowe:

W ciągu ostatnich kilkunastu lat pracowałem jako Kierownik Działu Marketingu, Specjalista ds. eksportu, Koordynator Działu HR, Specjalista ds. rekrutacji, psycholog i trener.
Pracowałem dla następujących firm: SGS UK Ltd., EPC Global, Technika UK Ltd. (Londyn), Famur , Remag. Na powyższych stanowiskach zarządzałem działem marketingu, zajmowałem się rekrutacją nowych pracowników, tworzyłem systemy motywacyjne, programy wdrożeniowe i rozwojowe dla nowych i aktualnych pracowników w wielokulturowych środowiskach.
Jestem psychologiem upoważnionym do przeprowadzania testów kompetencyjnych i psychologicznych, w zakresie selekcji, badania osobowości i inteligencji. Posiadam szerokie doświadczenie w diagnozie indywidualnej i biznesowej.
Współpracowałem lub prowadziłem projekty dla takich firm jak: Shell, BP, MW Kellogs, AGIP, ENI Gas, ENI Oil, Bechtel (Graduate Development Program), Johnson & Johnson.
W PQC prowadziłem projekty ocen pracowniczych dla branży handlowej (e-commerce), wsparcie procesów rekrutacji w branży budowlanej i motoryzacyjnej, byłem asesorem w projektach Assessement/Development Center.

Specjalizacja trenerska:

- komunikacja w biznesie
- trening motywacyjny
- stres i wypalenie zawodowe
- rozwiązywanie konfliktów
- nowoczesny HR
- trening rozwoju osobistego
- proces grupowy
- indywidualne doradztwo i wsparcie psychologiczne

Prowadzę szkolenia również w języku angielskim.
Zajmuję się także indywidualnym doradztwem i wsparciem psychologicznym w zakresie rozwijania kompetencji interpersonalnych.
Współpracowałem między innymi z takimi firmami jak: Technika UK, Platinum Group, Lontex, Stoncore Polska, Lentis, KK-look. Dodatkowo prowadzę szkolenia rozwojowe w Centrum Integracji Społecznej.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress