Trenerzy PQC

PBC

Ewa Zagrabska

Funkcje w PQC:

Trener, psycholog

O mnie:

Od zawsze zafascynowana nieodgadnioną naturą człowieka. Celem moich spotkań jest ukazanie i rozwój osobistego potencjału bowiem sukces i rozwój zawodowy to efekt wykorzystania naszych często "uśpionych" zasobów. Oferowane przez nas metody treningu personalnego oraz szkolenia pozwolą rozbudzić i skutecznie aktywować wewnętrzne zasoby.
Potencjał i posiadane umiejętności to oczywisty klucz do sukcesu zawodowego każdego człowieka. Z nami odkryjesz swój potencjał i udoskonalisz umiejętności tym samym dając szansę sobie i organizacji na pewny i efektywny rozwój.


Wykształcenie:

- magister psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
- magister inżynier na Wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Ukończone kursy:

- Praca z trudnym klientem,
- Kierowanie Zespołem,
- Sztuka Skutecznego Marketingu,
- Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w organizacji
- Assessment Center - skuteczna metoda w ocenie personelu

Doświadczenie zawodowe:

Moja kariera zawodowa to kontynuacja osobistych zainteresowań psychologią zarządzania oraz rozwojem osobistym. Od 2009 roku pracuję na stanowisku specjalisty HR. Zajmuję się rekrutacją, selekcją, przygotowaniem ocen pracowniczych, oceną kompetencji oraz wsparciem w określaniu zawodowego rozwoju pracowników. Zawodowa praktyka pozwoliła mi na ewaluację wiedzy oraz doświadczenia wynikającego z realizacji zawodowych obowiązków.

Jestem psychologiem upoważnionym do przeprowadzania testów osobowościowych oraz kompetencyjnych w zakresie selekcji, oceny kompetencji, inteligencji, predyspozycji zawodowych. Posiadam doświadczenie w procesach rekrutacji, doradztwie zawodowym, ocenie pracowniczej, assessment center.

Specjalizacja trenerska:

- komunikacja w biznesie
- trening motywacyjny
- nowoczesny HR
- ścieżka kariery


Zajmuję się także indywidualnym doradztwem i wsparciem psychologicznym w zakresie rozwijania kompetencji interpersonalnych.
Współpracowałam między innymi z takimi firmami jak: Proflex BV, Platinum Group, KK-look.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress