Trenerzy PQC

PBC

Renata Zahraj

Funkcje w PQC:

Trener

O mnie:

Praca z ludźmi jest dla mnie fascynacją, pasją, przygodą i wyzwaniem. Relacje, ich wpływ na jakość życia i zachowania jednostki, a co za tym idzie społeczności i organizacji są dla mnie niekończącym się odkrywaniem. Towarzyszenie innym w odnalezieniu nowego oraz w procesie zmiany stanowi główny motor napędowy mojego działania.
Jednym z moich celów podczas współpracy z biznesem jest podniesienie wydajności pracy oraz poziomu obsługi klienta poprzez uświadomienie zachodzących procesów oraz mechanizmów mających wpływ na procesy decyzyjne. Współczesne organizacje zaczynają dostrzegać, że ich największym kapitałem jest człowiek.
Prywatnie poza psychologią fascynują mnie podróże i sztuka kulinarna. Staram się łączyć te trzy rzeczy organizując afrykańskie i toskańskie wyprawy.


Wykształcenie:

- stażystka Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie
- certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Meritum - tytuł Trenera na poziomie 5 EQF (European Qualification Framework – Starszy Trener), - tytuł Technika Ekonomisty – specjalizacja: Finanse i Rachunkowość


Ukończone kursy:

- Techniki sprzedaży – obsługa klienta
- Techniki sprzedaży ubezpieczeń, poziom I, II, III
- Szkolenia produktowe ubezpieczeń życiowych i majątkowych (ok. 620 godzin)
- Praca z trudnym klientem
- Negocjacje w biznesie
- Zarządzanie sobą w czasie z elementami delegowania uprawnień
- Zarządzanie firmą (mały biznes)
- Komunikacja interpersonalna

Doświadczenie zawodowe:

W ciągu ostatnich dwudziestu lat prowadzę własną firmę o różnych profilach działalności. Dogłębne poznanie kilku branż, związanych z finansami, ubezpieczeniami, rynkiem nieruchomości oraz branżą sportową pozwala mi na swobodne poruszanie się w biznesie. Analiza potrzeb szkoleniowych.

Specjalizacja trenerska:

- analiza potrzeb szkoleniowych
- komunikacja w biznesie
- budowanie zespołu
- trening motywacyjny
- trening rozwoju osobistego
- proces grupowy
- zarządzanie sobą w czasieFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress