Trenerzy PQC

PBC

Tomasz Wroński

Funkcje w PQC:

Trener

O mnie:

Uwielbiam motywować ludzi, patrzeć jak zaczynają wierzyć w siebie i łamią krępujące ich ograniczenia. Cenię sobie kontakt z ludźmi, budowanie relacji, jestem emocjonalny, optymistyczny i wierzę, że się da. Jestem zwolennikiem rozwijania własnych umiejętności i ciągłego doskonalenia się. Stosuję te zasady na co dzień i przekonuję się jak dzięki temu zmienia się moje życie i życie otaczających mnie osób. Chcę się dzielić swoim doświadczeniem, pokazując, że można sobie poradzić z otaczającymi nas problemami i wykorzystać je dla własnego rozwoju.


Wykształcenie:

- certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Meritum, gdzie zdobył tytuł Trenera na poziomie 5 EQF (European Qualification Framework – Starszy Trener),
- magister finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Doświadczenie zawodowe:

Od 5 lat pracuję w sektorze finansowym, 3 lata temu rozpocząłem pracę w banku, gdzie jestem do dziś. Swoją działalność opieram o zasadę myślenia w kategoriach interesu klienta, dostosowywaniu produktów do jego sytuacji i budowaniu zaufania. Jestem zwolennikiem niestandardowego prowadzenia rozmowy handlowej i szczerości w relacjach. Pozwoliło mi to znaleźć się w gronie najlepszych sprzedawców banku w 2012 roku. Prowadzę także szkolenia dla pracowników banku, w tym szkolenia dla kadry zarządzającej.

Specjalizacja trenerska:

- wyznaczanie celów
- wyszukiwanie silnych stron
- automotywacja
- sprzedaż
- autoprezentacja i wystąpienia publiczne
- budowanie wizerunkuFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress