Wsparcie selekcji kandydatów

Towarzyszymy naszym Klientom w procesie poszukiwania nowych pracowników ponieważ największy potencjał i siłę każdej organizacji stanowią tworzący ją ludzie. Pracodawcy chcąc stworzyć profesjonalny zespół starają się wybrać najlepszych – my inm w tym skutecznie pomagamy.

Korzyści dla pracodawcy

- Duża oszczędność czasu w trakcie procesu rekrutacji
- Profesjonalny opis wymagań potrzebnych na stanowisku pracy
- Stworzenie profesjonalnych narzędzi do badania kompetencji kandydatów
- Możliwość szkolenia osób zajmujących się zasobami ludzkimi w firmie
- Wybór najlepszych kandydatów a co za tym idzie stworzenie mocnego zespołu pracowniczego

Tworzymy profil poszukiwanego kandydata

Profil kompetencyjny odpowiada na pytanie jakie kompetencje są najistotniejsze z punktu widzenia efektywnego wykonywania pracy na danym stanowisku oraz jaki poziom biegłości jest wymagany.

Dzięki zastosowaniu profili w bardzo szybki i obiektywny sposób są Państwo w stanie porównać między sobą kandydatów do pracy.

Wsparcie selekcji kandydatów

Etapy współpracy:

1. stworzenie profilu kompetencyjnego poszukiwanego kandydata
2. opracowanie profesjonalnego ogłoszenia rekrutacyjnego
3. preselekcja napływających kandydatów
4. wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej
5. stworzenie raportu kompetencyjnego i psychologicznego dotyczącego     najlepszych kandydatów
6. (opcjonalnie) weryfikacja danych zawartych w życiorysie kandydata     (Background Screening)

Na życzenie Klienta przeprowadzamy preselekcję napływających aplikacji

Tworzymy profesjonalny opis stanowiska na które prowadzona jest rekrutacja, następnie sprawdzamy wszystkie napływające aplikacje pod kątem zgodności z profilem kompetencyjnym i wybieramy kandydatów którzy zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Możemy również przeprowadzić wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami sprawdzając ich motywację do zmiany pracy. Klient otrzymuje od nas raport na temat napływających aplikacji.

Wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Pomagamy naszym Klientom zorganizować i przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z kandydatami. Umawiamy kandydatów, tworzymy scenariusz rozmów: wywiad standaryzowany, testy kompetencyjne i psychologiczne dostosowane do potrzeb Klienta oraz w razie potrzeby zadania i symulacje dla kandydatów. Nasz konsultant uczestniczy w rozmowach razem z Klientem wspomagając cały proces, zadając odpowiednio skonstruowane pytania i prowadząc obserwację.

Stworzenie raportu kompetencyjnego i psychologicznego dotyczącego najlepszych kandydatów


Po zakończonej rozmowie kwalifikacyjnej nasi specjaliści tworzą profesjonalny raport kompetencyjny i psychologiczny dotyczący najlepszych kandydatów. Dzięki niemu Klient w wygodny i obiektywny sposób może porównać ze sobą najlepsze osoby i dokonać wyboru lub zaprosić je na kolejny etap rozmów.

Weryfikacja pracowników

Czytaj więcej Daniel Melerowicz

Weryfikacja pracowników to usługa polegająca na sprawdzeniu danych zawartych w CV kandydatów do pracy. Pozwala ona w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko zatrudnienia osób nie posiadających kompetencji w danym obszarze, lub chwalących się doświadczeniem, którego w rzeczywistości nie posiadają.W celu przedstawienia w pełni naszej usługi dotyczącej tworzenia profili kompetencyjnych oraz wszystkich płynących z niej korzyści prosimy o kontakt a nasi konsultanci chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress