Doradztwo zawodowe

Na czym polega doradztwo zawodowe w moim wydaniu?

Doradztwo zawodowe może mieć formę spotkań indywidualnych lub doradztwa grupowego.

Podczas indywidualnego spotkania ze mną klient ma możliwość stworzenia bilansu własnych kompetencji, poznania swoich mocnych stron i obszarów rozwoju oraz określenia planu działania, dopasowanego do swoich potrzeb i predyspozycji. Spotkanie  stwarza przestrzeń do lepszego poznania siebie lub usystematyzowania wiedzy na temat swoich preferencji, wartości, umiejętności oraz diagnozy określonych aspektów osobowości. Jeżeli jest taka potrzeba pomagam również w napisaniu CV czy listu motywacyjnego.

Czego możesz się spodziewać?
Spotkasz osobę, z którą będziesz mógł porozmawiać na temat swojej dalszej ścieżki edukacyjnej, wyboru zawodu, wątpliwości 
Pomogę Ci określić Twoje predyspozycje zainteresowania, rozpoznać własne mocne i słabe strony i na tej podstawie omówić takie obszary edukacyjno – zawodowe, które są dla ciebie ciekawe oraz wokół których możesz budować swoją przyszłość zawodową.

Jak przebiega taka wizyta?
To przede wszystkim rozmowa w życzliwej atmosferze i bezpiecznych warunkach.

Jak należy się przygotować do takiego spotkania?
Przyjdź  z gotowością do rozmowy i współpracy.

Czy wystarczy jedno spotkanie ?
Zawsze odpowiadam -to zależy od potrzeb Klienta.

Jakie są efekty takiego spotkania?
To zależy od celu spotkania i potrzeb Klienta.

Czasami proces kończy się tym, że utwierdzisz się w swoich planach i upewnisz, że twój pomysł na karierę zawodową jest wart realizacji.

Czasami  kończy się to wyborem jednej lub kilku szkół, do których chciałbyś uczęszczać.

Dzięki spotkaniom określisz swoje predyspozycje,przyjrzysz się swoim wartościom, przekonaniom i na ich podstawie podejmiesz decyzję.

Jak umówić się na doradztwo zawodowe?

Wyślij emaila na:[email protected] lub zadzwoń: 533 399 066