Nasz zespół

[p-intro]Naszym największym atutem jest doświadczony zespół ekspertów.[/p-intro]

Są wśród nas psychologowie praktycy, doświadczeni specjaliści HR, konsultanci ds. rekrutacji i selekcji, menedżerowie zarządzania, marketingu oraz sprzedaży.
Osoby tworzące Personnel Quality Center posiadają niezwykle bogade doświadczenie zdobyte w pracy dla wielkich organizacji zarówno w kraju jak i za granicą. Staramy się przenosić najlepsze praktyki dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi na rynek Polski. Dzielimy się chętnie tym doświadczeniem z naszymi Klientami.

Nieustannie szukamy pomysłów, inspiracji i oryginalnych rozwiązań. Dzięki temu nasi Klienci mogą oczekiwać najwyższego poziomu usług konsultingowych i doradczych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest dostarczenie każdej polskiej organizacji takiej wiedzy i narzędzi w dziedzinie zarządzania ludźmi, które pozwolą jej na twały i stabilny rozwój.

Nasi Trenerzy

Daniel Melerowicz

Daniel Melerowicz

Energia grupy, wymiana poglądów, wspólne rozwiązywanie problemów – tą część mojej pracy lubię najbardziej!
Moim celem podczas współpracy z organizacjami jest popularyzowanie i rozwój nowoczesnych i efektywnych metod zarządzania na rynku polskim.
Czytaj więcej

Magdalena Melerowicz

Magdalena Melerowicz

Fascynuje mnie zastosowanie psychologii do podnoszenia jakości życia. W mojej pracy najważniejszy jest człowiek; jego możliwości, determinanty sukcesów i porażek, sposób w jaki odkrywa i wykorzystuje swoje możliwości.
Czytaj więcej

Szymon Czapliński

Dr Szymon Czapliński

Uwielbiam wsłuchiwać się w ludzi i szukać razem z nimi dobrych rozwiązań.
Pracuję poprzez zadawanie pytań bez względu na to czy jestem na sali szkoleniowej…
Czytaj więcej

Janusz Guzek

Janusz Guzek

Miałem to szczęście, że spotkałem w życiu wielu mądrych ludzi, którzy dzielili się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzisiaj przekazywanie wiedzy stanowi dla mnie dużą wartość i misję którą realizuję.
Czytaj więcej

Ewa Zabrabska

Ewa Zagrabska

Od zawsze zafascynowana nieodgadnioną naturą człowieka. Celem moich spotkań jest ukazanie i rozwój osobistego potencjału bowiem sukces i rozwój zawodowy to efekt wykorzystania naszych często “uśpionych” zasobów.
Czytaj więcej

Anna Łuczak

Anna Łuczak

Ludzie – obserwowanie ich, poznawanie, towarzyszenie w samopoznaniu, we wzmacnianiu, w zdobywaniu nowych umiejętności, w budowaniu relacji, w szeroko pojętym rozwoju – to obszar, który stanowi sens zawodu, który wybrałam i mam niebywałe szczęście praktykować na co dzień.
Czytaj więcej

Tomasz Wroński

Tomasz Wroński

Uwielbiam motywować ludzi, patrzeć jak zaczynają wierzyć w siebie i łamią krępujące ich ograniczenia. Cenię sobie kontakt z ludźmi, budowanie relacji, jestem emocjonalny, optymistyczny i wierzę, że się da.
Czytaj więcej

Aneta Dowiedczyk

Aneta Dowiedczyk

Szkolenia przeplatane moimi treningami pozwalają uczestnikom zmienić otoczenie, myślenie i zrelaksować się. Jednym z moich zadań podczas prowadzenia warsztatów jest przekazanie grupie umiejętności chodzenia techniką Nordic Walking, towarzyszenie w nauce marszu, pokazanie zalet treningów na powietrzu i w grupie bo Nordic Walking to spotkanie z drugim człowiekiem w naturalnych warunkach.
Czytaj więcej

Renata Zahraj

Renata Zahraj

Praca z ludźmi jest dla mnie fascynacją, pasją, przygodą i wyzwaniem. Relacje, ich wpływ na jakość życia i zachowania jednostki, a co za tym idzie społeczności i organizacji są dla mnie niekończącym się odkrywaniem. Towarzyszenie innym w odnalezieniu nowego oraz w procesie zmiany stanowi główny motor napędowy mojego działania.
Czytaj więcej