PODCAST MAGDA ZAWODOWIEC

Kim jestem i dlaczego zdecydowałam się nagrywać ten podcast?

Jestem doradcą zawodowym, trenerem, coachem i coachem zespołowym ICF.

Zajmuję się indywidualnym i grupowym doradztwem zawodowym, projektowaniem kariery. Pracuję z osobami, które nie czują satysfakcji z wykonywanej pracy albo mają świadomość nietrafionych decyzji odnośnie swoich wyborów zawodowych. Chcą zmiany, ale nie mają pojęcia jak tego dokonać. Wtedy wkraczam do akcji i wspólnie pracujemy nam tym, jak odnaleźć się w rzeczywistości Klienta, jakie działania warto albo nawet trzeba podjąć.

Ten podcast jest dla osób, które chcą świadomie kreować swoją karierę zawodową. Być może myślą o tym, żeby spotkać się z doradcą zawodowym, ale nie mają pojęcia “z czym to się je”. Mają szereg pytań i wątpliwości, które pozostają bez odpowiedzi. Pomyślałam więc, że dzięki temu medium, będę mogła realizować swoją misję- dzielić się swoimi refleksjami, doświadczeniem, wiedzą. Być może dla kogoś będzie to wartościowe 🙂 Mam nadzieję 🙂

Poza tym uważam, że to naprawdę świetny kanał komunikacji, dużo lepszy od Youtube, gdzie musisz skupiać się zarówno na obrazie, jak i na dźwięku. Natomiast przy słuchaniu podcastu możesz robić inne rzeczy, a jednocześnie “wchłaniać” treści, które Cię naprawdę interesują.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałabym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Wierzę w to, że że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom ten podcast „Magda Zawodowiec” będzie jeszcze bardziej wartościowy. A w rezultacie dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy.

Masz ochotę to napisz do mnie:[email protected]

Jak będzie wyglądał rynek pracy po pandemii? Odcinek 7

Ogarnij swoje kompetencje. Odcinek 6.

Kim jest Brow Master? Gość Specjalny – Natalia Modzelewska-Kopeć. Odcinek 5

Czym jest model IKIGAI i dlaczego warto go znać. Odcinek 4.

Pasja i talent .Czy ja to mam? Odcinek 3

O co chodzi z tym doradztwem zawodowym? Odcinek 2.

Doradca zawodowy nie jest wróżką! Odcinek 1.